100%

AKDENİZ ÜRÜNLERİ

100%

İYİ KALİTE

100%

GELENEKSEL ÜRETİM

Biz Kimiz

Orhanoğlu Gıda, Aydın ili Buharkent ilçesinde 1990 yılında sofralık zeytin üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Şirketimiz, Türkiye’nin çok farklı bölgelerine has yetiştirilen zeytinlerini toplayarak üretim aşamasından ürünlerin müşterilere ulaştırılma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik göstermektedir. Ülke ve müşteri bazlı spesifikasyonlara sahip şirketimiz, müşterilerin tercihlerinde görülen önemli değişimleri ve farklılaşmaları her zaman göz önünde bulundurarak üretim faktörlerini ve ürünlerini yenileyip geliştirmektedir. Ürün çeşitliliği ve yeniliği konusunda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük özveri gösteren firmamız, iç ve dış pazarlarda Önal ve Stellos markaları ile müşterilerine ürünlerini ulaştırmaktadır.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Her damak tadına uygun yeşil ve siyah zeytin çeşitlerimiz, sofralarımızın ve özellikle kahvaltı öğünlerimizin olmazsa olmazlarıdır.

Zeytin ile uyumlu birbirinden farklı ürünler ile doldurulan zeytin çeşitlerimiz.

Çeşitli baharat karışımları ile lezzetlerini renklendirmiş olduğumuz zeytinler, sofralarımızın adeta ayrılmazı ve tüm öğünlerimizin vazgeçilmezidir.